logo
Wyślij CVKontakt

/

logo

Blog

Artykuły od ludzi IT dla ludzi IT

Image for article Rozmowa kwalifikacyjna - porady
Avatar image for [object Object]

Rozmowa kwalifikacyjna - porady

Jak przygotować się do rozmowy o wymarzone stanowisko? To pytanie zdaje się spędzać sen z powiek nader często. Nie tylko …


Stanisław Kubiak 02.0.2024
Image for article Ile kosztuje firmę odejście pracownika działu IT, oraz dlaczego wsparcie agencji rekrutacyjnej może być strzałem w dziesiątkę?
Avatar image for [object Object]

Ile kosztuje firmę odejście pracownika działu IT, oraz dlaczego wsparcie agencji rekrutacyjnej może być strzałem w dziesiątkę?

Dobrze dopasowanego pracownika dla działu IT wbrew pozorom nie jest tak łatwo znaleźć, zatrudnić i zatrzymać. Wielu z nich poszukuje …


Sylwia Marcińska 05.6.2023
Image for article #theamericandream 🗽  in IT
Avatar image for [object Object]

#theamericandream 🗽 in IT

Od kilku lat branża IT rozwija się bardzo dynamicznie, a Polska jest powszechnie znana jako popularny kierunek outsourcingu talentów technologicznych. Zatem co sprawia, że ​​Polska jest tak pożądanym kierunkiem dla firm nearshore i offshore?


Sylwia Marcińska 00.10.2022
Image for article Prosty przepis na skuteczne cv
Avatar image for [object Object]

Prosty przepis na skuteczne cv

Każdy człowiek posiada inne zdolności i predyspozycje. Dla jednego napisanie dobrego cv to błahostka, a dla innego może być to nie lada wyzwanie, niezależnie od obszaru specjalizacji zawodowej. Jeśli miewasz problemy z przenoszeniem myśli na papier w treściwy sposób, to znajdziesz tutaj podstawowe informacje, co zawrzeć w cv, aby nie było one odrzucane przez rekruterów już na wstępie.


Karolina Jarosz 05.3.2019
logo
KontaktWyślij CV