Wyślij CVKontakt

STREFA KLIENTA

Shopify App Developer

Wrocław

Dla naszego klienta świadczącego profesjonalne usługi IT poszukujemy programisty i integratora aplikacji dla platformy Shopify.

Miejsce Pracy

Zdalnie

Wynagrodzenie

        150 zł/h B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Budowanie i wdrażanie nowatorskich funkcji dla sklepów internetowych opartych na platformie Shopify.
  • Tworzenie komponentów dla ekosystemu Shopify, modyfikacja istniejących aplikacji UMG Shopify oraz rozwijanie nowych aplikacji i interfejsów.
  • Integracja systemów z różnymi platformami marketingowymi dla klientów.
  • Opracowywanie technicznych historii użytkowników i przekształcanie ich w gotowe do wdrożenia produkty.
  • Estymacja prac oraz testowanie gotowych produktów zgodnie z akceptacyjnymi testami użytkownika.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy na platformie Shopify.
  • Znajomości krajobrazu technologicznego e-commerce i powiązanych stosów technologicznych.
  • Doświadczenia w pracy z React, Shopify’s Polaris, jQuery,
  • Doświadczenia w pracy z NodeJS, JavaScript (ES2019+), Typescript,
  • Znajomości narzędzi Gulp, Grunt, Webpack,
  • Doświadczenia w skutecznej integracji różnych usług internetowych wykorzystujących protokoły REST i GraphQL.
  • Znajomości i praktycznego doświadczenia z systemem kontroli GIT, oraz pracy w zespole Agile.
  • Zdolności do wykorzystania narzędzi CI/CD, takich jak Jenkins, Github, BitBucket, w celu automatyzacji procesu deploymentu oprogramowania.

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt  i ….witaj na pokładzie!

nr KRAZ 19622

KontaktWyślij CV