Wyślij CVKontakt

STREFA KLIENTA

Senior SWDL SW Developer Embedded C++

Warszawa

Lokalizacja: Szwecja - Goteberg(wymagana relokacja)

Poszukujemy Senior SWDL – SW Developer Embedded C++, który pomoże naszemu klientowi z branży motoryzacyjnej w bezproblemowym przejściu do koncepcji Pojazdu Zdefiniowanego Oprogramowaniem (Software Defined Vehicle) oraz w zastosowaniu najlepszych praktyk zgromadzonych podczas rozwoju następnej generacji platform motoryzacyjnych.

Sektor: Motoryzacja

Obowiązki:

  • Rozwój i implementacja oprogramowania związanego z sprzętem w dziedzinie motoryzacyjnej
  • Projektowanie i rozwój funkcji
  • Współpraca z zespołami rozproszonymi oraz interesariuszami zaangażowanymi w cykl życia rozwoju oprogramowania
  • Techniczny punkt kontaktowy dla klienta
  • Testowanie komponentów oprogramowania

Wymagane umiejętności:

  • Praktyczne doświadczenie z wbudowanymi systemami
  • Doświadczenie w dziedzinie motoryzacji
  • Praktyczne doświadczenie w języku C/C++ dla systemów wbudowanych
  • Znajomość diagnostyki (CANoe lub odpowiedniego narzędzia)
  • Znajomość komunikacji danych czasu rzeczywistego i sieciowania, Ethernet, CAN lub podobnych
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów, debugowaniu i analizie błędów
  • System kontroli wersji: SVN, Git/Gerrit
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego, jak i pisanego
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w danej dziedzinie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne

+ Podstawowa znajomość:

  • Znajomość konfiguracji MCAL
  • Znajomość języka Python
  • Znajomość MISRA C
  • Doświadczenie z Jira/Confluence
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami: Scrum, Scaled Agile, Kanban

Umiejętności - mile widziane:

  • AURIX TriCore
  • Doświadczenie w procesach R&D pełnego cyklu HW/SW, począwszy od specyfikacji wymagań do testowania
  • Doświadczenie w Bezpieczeństwie Funkcjonalnym (ISO 26262)
  • Doświadczenie z środowiskiem CI/CD
  • Znajomość Autosar Classic
  • Doświadczenie z debugerem JTAG Trace32 Lauterbach

KontaktWyślij CV