Wyślij CVKontakt

STREFA KLIENTA

Rollout Manager

Wrocław

Poszukujemy Rollout Manager do nowego projektu, skupiającego się na rozwoju oraz wdrażaniu nowego tech stacku.

Czekamy na aplikacje od kandydatów z pasją do zarządzania projektami oraz rozwijania innowacyjnych rozwiązań!

Miejsce Pracy

Hybrydowo z Warszawy (min. 20% czasu pracy w biurze, ok. 80% zdalnie).

Wynagrodzenie

50 zł/h do 110 zł/h  (B2B).

Jakie będą Twoje zadania?

  • Koordynacja procesu wdrażania projektu,
  • Prowadzenie procesu adaptacji nowego stosu technologicznego,
  • Implementacja strategii eCommerce,
  • Tworzenie i monitorowanie API,
  • Praca z narzędziami takimi jak Jira i Confluence.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętności zarządzania projektami,
  • Znajomości narzędzi takich jak Jira i Confluence,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego- min. B2.
  • Znajomości MACH architecture, CMS, ContentStack, Crowdin, Adobe Analytics- nice to have!

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj się krótkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Dołącz na spotkanie online z CTO oraz Lead Rekruterem,
  • Przyjmij zaproszenie na spotkanie ofertowe,
  • Podpisz kontrakt  i ….witaj na pokładzie!

nr KRAZ 19622

KontaktWyślij CV