Wy艣lij CVKontakt

STREFA KLIENTA

C++ Developer z CMake

Wroc艂aw

Miejsce Pracy

Home Office + kilka wizyt w ci膮gu miesi膮ca we Wroc艂awiu

Wynagrodzenie

ok.150z艂/h B2B

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Praca w 艣rodowisku C++ na systemie Linux, korzystaj膮c z najnowszych standard贸w i narz臋dzi C++
  • Implementacja zewn臋trznych interfejs贸w API w celu wsparcia nowych funkcji
  • Udzia艂 w rozwoju i projektowaniu
  • Realizacja pojedynczych zada艅 z CI, b膮d藕 napisania czego艣 we froncie

Czego oczekujemy?

  • Uko艅czonych studi贸w w dziedzinie informatyki lub pokrewnej
  • Do艣wiadczenia w programowaniu w C++ na platformie Linux i/lub Windows
  • Znajomo艣ci C++ 11 lub nowszej
  • Dog艂臋bnej wiedzy na temat struktur danych i ich z艂o偶ono艣ci obliczeniowej
  • Ci膮g艂ego d膮偶enia do nauki i pasja do technologii
  • Dobrej znajomo艣膰 baz danych
  • Umiej臋tno艣ci pracy zar贸wno samodzielnie, jak i w zespole,
  • Umiej臋tno艣ci rozpoznawania kluczowych problem贸w produkcyjnych i zwi膮zanych z klientem oraz ich priorytetyzowanie
  • Mile widziane: Silne umiej臋tno艣ci matematyczne i analityczne, Do艣wiadczenie w tworzeniu skrypt贸w, Do艣wiadczenie z protoko艂em FIX, Wiedza finansowa

Co dalej?

  • Aplikuj,
  • Spodziewaj si臋 kr贸tkiej rozmowy via tel/e-mail/LN z naszym rekruterem,
  • Odr贸b prac臋 domow膮 nad zadaniem polegaj膮cym na kodowaniu w C++ (samodzielne tempo, brak terminu)
  • Przyjmij zaproszenie na rozmow臋 techniczna (45 minut)
  • Poznaj cz臋艣膰 zespo艂u na rozmowie technicznej (90 minut z 2 programistami z zespo艂u)
  • Sprawd藕 podczas rozmowy kto b臋dzie Twoim mened偶erem (45 minut)

 KRAZ 19622

KontaktWy艣lij CV