Senior C++ Developer

Wrocław

Praca zdalna

Popularna amerykańska platforma handlowa poszukuje doświadczonego C++ Dewelopera, któremu nie straszne żadne wyzwanie.

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z rozwiązywania złożonych problemów i odnajdywania sposobów na udoskonalenie dotychczasowych rozwiązań, a dodatkowo do każdego wyzwania podchodzisz kreatywnie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

30.000 - 35.000 PLN netto B2B /mies.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Praca z obszerną bazą kodu, wymagającą wnikliwego podejścia przy jej rozwijaniu i utrzymywaniu,
  • Zrozumienie i ulepszanie obecnej bazy dla istniejących klas aktywów w ramach zastanej infrastruktury,
  • Dokładne testowanie przy użyciu skryptów i symulatorów testów o niskim opóźnieniu,
  • Poprawa wydajności systemu poprzez identyfikowanie wadliwych elementów w procedurach i kodzie,
  • Współpraca z product managerami w zakresie określenia wymagań projektu i specyfikacji,
  • Wsparcie drugiej linii w odpowiedziach na zapytania dotyczące cen w środowiskach programistycznych i produkcyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia w tworzeniu korporacyjnych systemów działających w czasie rzeczywistym dla wielu użytkowników,
  • Doświadczenia z C++ (C++17 i nowsze),
  • Doświadczenia w architekturze korporacyjnej (serwer kliencki, systemy wielowarstwowe),
  • Dobrej znajomości C, struktury danych, programowania wielowątkowego, IPC;
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystania jej do usprawnienia systemów w przedsiębiorstwie,
  • Wykształcenia informatycznego,
  • Sprawnej komunikacji werbalnej i tekstowej,
  • Doświadczenia w pracy ze skryptami (JavaScript, TypeScript, Perl) REST API, FIX oraz protokołem binarnym,
  • Umiejętności w zakresie programowania sieciowego, TCP/IP i  relacyjnych baz danych.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Wynagrodzenie do 420.000 PLN w skali roku,
  • Bezpłatna opiekę zdrowotną
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • Okazję do poszerzania wiedzy w ramach budżetu szkoleniowego i podczas konferencji branżowych,
  • Zwrot kosztów na sprzęt,
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach integracyjnych (Londyn, Nowy York)

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!