JavaScript Engineer

Wrocław

Praca zdalna

Popularna amerykańska platforma handlowa poszukuje doświadczonego JavaScript Engineera, który wesprze ich załogę w zakresie optymalizacji wydajności portalu.

Jeżeli czerpiesz satysfakcję z rozwiązywania złożonych problemów, a do każdego wyzwania masz kreatywne podejście to oferta dla Ciebie!

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

28.000-33.000 PLN netto B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Identyfikowanie przyczyn problemów użytkowników i poszukiwanie rozwiązań,
  • Poprawa wydajności interfejsu,
  • Stosowanie testów automatycznych,
  • Optymalizacja frontendu i aplikacji JavaScript/HTML5.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia z JavaScript,
  • Solidnego doświadczenia w pracy z Angular, Rx.js, ECMAScript, HTML oraz TypeScript,
  • Wiedzy z zakresy V8;
  • Umiejętności stosowania testów automatycznych(unit testing)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Kreatywnego podejścia do rozwiązywania codziennych problemów oraz umiejętności wdrażania własnych pomysłów.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Wynagrodzenie na poziomie 330.000-390.000 PLN w skali roku,
  • Bezpłatna opiekę zdrowotną
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • Okazję do poszerzania wiedzy w ramach budżetu szkoleniowego i podczas konferencji branżowych,
  • Zwrot kosztów na sprzęt,
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach integracyjnych(Londyn, Nowy York)

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!