Java Developer

Warszawa

Praca zdalna

Lubisz wyzwania i rozpatrujesz tworzone rozwiązania w szerokiej perspektywie?

Potrafisz iść o krok dalej, aby zagłębić się w potrzeby użytkowników i zachwycić klientów?

Chciałbyś tworzyć  rozwiązania, z których mogą korzystać miliony użytkowników?

Ta oferta może Cię zaintrygować.

W ramach programu cyfrowego masz okazję stworzyć aplikację obsługi procesu sprzedaży, z której będą korzystały tysiące użytkowników.

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

Do 150 PLN /h netto B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Utrzymywanie i tworzenie kodu łatwego w późniejszym utrzymywaniu,
  • Obserwowanie poczynań użytkowników i stałe udoskonalanie,
  • Analiza kodu nadesłanego przez resztę zespołu pod względem możliwych uproszczeń i ulepszeń,
  •  Udział w spotkaniach i SCRUMach.

Czego oczekujemy?

    • Min. 2-letniego doświadczenia z Javą
    • Dobrej znajomości Spring,
    • Doświadczenia w tworzeniu mikroserwisów(Java 8+, Spring Boot 2, Spring Integration),
    • Znajomości Spring Boot, MS SQL, ORM – Hibernate, Drools, Activity, Camunda, Drools, Activity, Oracle, Postgres, Mongo, MS SQL,
    • Znajomości języka angielskiego na co najmniej średniozaawansowanym poziomie,
    • Motywacji i dobrej organizacji pracy własnej,
    • Zainteresowania praktykami inżynierii oprogramowania: kontrolą wersji, testowaniem, jakością kodu i automatyzacją,
    • Mile widziane: wiedza z zakresu telekomunikacji i e-commerce.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu lub prywatnym biurze,
  • Bardzo seniorskie zespoły, dzięki czemu Twoja praca będzie sprawna i efektywna,
  • Sieć profesjonalistów umiejących i chętnie dzielących się wiedzą,
  • Wynagrodzenie w okolicach 300 000 PLN rocznie

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!