IT Technical Recruiter

Austin

USA - Praca zdalna

Chcesz współpracować z najbardziej utalentowanymi i kreatywnymi profesjonalistami na całym świecie, koncentrującymi się na rewolucjonowaniu branży kryptowalut?

Jeśli masz globalne nastawienie do biznesu i chętnie przekraczasz standardowe granice, aby osiągnąć najlepszą pracę zespołową, ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy IT Technical Recruitera, który dołączy do międzynarodowego działu HR i pomoże budować trwałe i jakościowe zespoły.

Miejsce Pracy

USA - praca w trybie Home Office, asynchroniczna - bez problemów związanych z różnymi strefami czasowymi.

Wynagrodzenie

12.000-20.000 zł/netto/ms B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pozyskiwanie, sprawdzanie i dostarczanie profili wykwalifikowanych kandydatów na różne stanowiska techniczne;
  • Utrzymywanie relacji z potencjalnymi kandydatami, budowanie marki pracodawcy online oraz offline;
  • Współpraca z kierownictwem, analiza potrzeb, opracowywanie i wdrażanie strategii rekrutacji i pozyskiwania talentów;
  • Pozyskiwanie potencjalnych kandydatów na platformach, takich jak Stack Overflow i Github;
  • Wykorzystywanie różnych narzędzi pozyskiwania, w tym regionalne tablice ogłoszeń i Linkedin;
  • Analiza specjalistycznych umiejętności i kwalifikacji kandydatów;
  • Przeprowadzanie z kandydatami wstępnych interview łączących różne metody (np. ustrukturyzowane wywiady kwalifikacyjne, oceny techniczne i pytania behawioralne);
  • Sporządzanie opisów stanowisk oraz publikacja ich w mediach;
  • Udział w konferencjach technicznych i spotkaniach;
  • Przeprowadzanie analizy stanowisk i zadań w celu udokumentowania obowiązków i wymagań pracy;
  • Tworzenie raportów i ocen przeprocesowanych kandydatów.

Czego oczekujemy?

  • Solidnego doświadczenia w pracy na stanowisku Technical Recruiter w branży IT;
  • Praktycznego doświadczenia z różnymi formatami wywiadów (np. telefonicznych, wideo i ustrukturyzowanych);
  • Wiedzy technicznej ze zdolnością do zrozumienia/wyjaśnienia wymagań stanowiskowych dla ról IT;
  • Umiejętności pozyskiwania i obsadzenia najlepszych talentów na stanowiskach technicznych i operacyjnych o zasięgu globalnym;
  • Podstawowego zrozumienia rynku blockchain (zrozumienie podstawowych pojęć branżowych, rozpoznawanie najpopularniejszych języków i frameworków, znajomość kluczowych graczy w branży, dostęp do najlepszych źródeł kandydatów i kanałów komunikacji, zainteresowanie DeFi i NFT);
  • Doskonałych umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim B2+/C1
  • Znajomości metod sourcingu oraz pozyskiwania zarówno aktywnych jak i pasywnych kandydatów;
  • Mile widziana znajomość prawa pracy, oraz miękkiego HRu.

Co możesz zyskać?

  • Wynagrodzenie w zależności od aktualnej wiedzy i doświadczenia na poziomie 144.000-240.000 zł rocznie;
  • Elastyczne święta: Szanujemy wszystkie lokalne święta!
  • International Team - Dołączysz do grona globalnych ludzi!
  • Home Office – zatrudniamy najlepszych, nieważne skąd chcą dla nas pracować!
  • Możliwości uczenia się - Jesteśmy twórcami przyszłości, uczymy się przez całe życie.

KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!