IT Software Engineer

Tychy

Tychy

Naszym klientem jest jeden z największych dostawców w zakresie rozwiązań i usług elektroinstalacyjnych  na arenie międzynarodowej.

Poszukuje doświadczonego IT Software Engineera, który dołączy do zespołu rozwijającego oprogramowanie wspierające dla instalacji elektrycznych.

Jeżeli pragniesz stabilizacji zawodowej, świetnie odnajdujesz się w międzynarodowym środowisku, a także lubisz zdobywać nową wiedzę oraz dzielić swoim doświadczeniem to koniecznie zaaplikuj!

Miejsce Pracy

Tychy

Wynagrodzenie

14.000 - 22.000zł UoP

Jakie będą Twoje zadania?

  • Prace koncepcyjne architektury oprogramowania i dostarczanie solidnych produktów związanych z wewnętrznymi standardami (np. cyberbezpieczeństwem) i żądaniami funkcjonalnymi,
  • Tworzenie rozwiązań i aplikacji dla projektów,
  • Przeglądanie architektury i ustalanie nowych terminów dla wydań z klientami,
  • Zapewnianie stałej aktualności wiedzy zespołów programistów,
  • Zbieranie specyfikacji i dostarczanie rozwiązań dla organizacji klienta w oparciu o zrozumienie domeny lub technologii,
  • Pokazywanie klientowi innowacyjnych rozwiązań i wdrażanie najlepszych praktyk branżowych,
  • Podejmowanie decyzji na podstawie i formułowanie zaleceń na podstawie analizy plusów i minusów w danych rozwiązaniach,
  • Przewidywanie kiedy będzie potrzeba zmiany architektury i przygotowanie organizacje do tego procesu,
  • Monitorowanie integralności aplikacji w czasie eksploatacji systemów,
  • Przygotowywanie dokumentacji,
  • Przygotowywanie interfejsów dla produktów, które zostaną wkrótce wydane,

Czego oczekujemy?

  • Solidnego doświadczenia w pracy z .Net Framework, C#, WPF, WCP, ASP.NET,  serwerami SQL i innych zaawansowanych technologii w Windowsie,
  • Bardzo dobrego zrozumienia tematyki DevOPS
  • Umiejętności pracy z kilkoma projektami naraz,
  • Umiejętności analizowania i samoorganizacji,
  • Bardzo dobrej umiejętności zarządzania czasem,
  • Wysokiej kultury osobistej w mowie i piśmie,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Od 5 do 8 lat doświadczenia w pracy z rozwiązaniami IT i middleware
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B2
  • Znajomości języka polskiego w mowie i piśmie przynajmniej na poziomie B1
  • Mile widziane: Znajomości Azure Cloud, Powershell, .NET 6, REST, Message Queuing,  komunikacji OPC-UA
  • Znajomość metodologii Agile to duży plus.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w międzynarodowym zespole, który posługuje się głównie językiem angielskim,
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 168.000-264.000zł
  • Pracę w stabilnej firmie, będącą liderem na rynku,
  • Szanse na rozwinięcie nowych umiejętności w czasie i poza czasem pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a ponadto premie i niefinansowe benefity.

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!