Fullstack Developer

Wrocław

Home office

Nasz klient zajmuje się rozwojem urządzeń medycznych do zaawansowanej diagnostyki okulistycznej wykorzystując sztuczną inteligencję oraz przetwarzanie na GPU. W związku z otwarciem nowego stanowiska poszukujemy doświadczonych osób, które zadbają o to, by projekt był realizowany na wysokim poziomie.

Miejsce Pracy

Pracujemy w trybie zdalnym.

Wynagrodzenie

16 000 PLN - 22 400 PLN miesięcznie B2B lub 12 500- 17 000 PLN UoP

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie nowych oraz utrzymywanie istniejących funkcjonalności do istniejącego systemu
  • Praca w metodyce Agile (Scrum),
  • Podążanie za dobrymi praktykami programistycznymi (code review, CI, statyczna analiza kodu, pair programming etc.),
  • Tworzenie oraz utrzymywanie testów jednostkowych,
  • Współpraca z testerami, celem zapewniania najwyższej jakości tworzonego oprogramowania,

Czego oczekujemy?

  • Dobrej znajomości technologii TypeScript, HTML5, CSS3, Angular 8 (lub nowsze),
  • Doświadczenia w pracy z .NET Core 3.0 + i ASP .NET Core, REST API, SQL/Entity Framework, Docker,
  • Minimum trzech lat doświadczenia w rozwijaniu aplikacji webowych,
  • Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B2,
  • Wykształcenia wyższego z informatyki lub pokrewnej dziedziny,
  • Znajomości architektury mikroserwisów,
  • Doświadczenia w pisaniu testów jednostkowych i przeprowadzaniu code review,
  • Mile widziane: NoSQL - MongoDB, Node JS, Bootstrap 4.0 +, Redis, Kafka, RabbitMQ, Vue.js 2+

Co możesz zyskać?

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę,
  • Pakiet szkoleniowy,
  • Dofinansowywane certyfikaty branżowe,
  • Dofinansowywany kurs języka angielskiego,
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Elastyczne godziny pracy.

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!