Embedded Software Developer

Wrocław

Wrocław

W tym miejscu cały fokus jest na profesjonalizm!

Zespół specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach z zakresu elektroniki połączonej z systemami IT. Ich usługi wyróżnia wysoka jakość i szybkość realizacji. Bazując na najnowszych technologiach realizują projekty dla globalnych marek.

Jeśli szukasz dość kameralnego miejsca pracy (50+), w którym będziesz rozwijał kilka projektów jednocześnie mając przy tym wpływ na wybór narzędzi i technologii to zdecydowanie powinieneś doczytać do końca i zaaplikować!

Miejsce Pracy

Wrocław  (z opcją hybrydowego modelu po wdrożeniu)

Wynagrodzenie

UoP brutto 12.000-18.000zł

B2B netto 14.000-20.000zł

Jakie będą Twoje zadania?

  • projektowanie, implementacja i testowanie oprogramowania w języku C/C++/Python na platformy embedded,
  • analiza zgodności funkcjonowania urządzeń ze specyfikacją techniczną,
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, dokumentacji technicznej,
  • wsparcie kierowników projektu na etapie planowania projektu oraz w trakcie ich trwania

Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne),
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości C,
  • znajomości architektury mikroprocesorów i mikrokontrolerów ARM,
  • znajomości narzędzi do wersjonowania kodu: GIT,
  • umiejętności czytania schematów ideowych,
  • bardzo dobrej  znajomości języka angielskiego,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjne,
  • Mile widziane: Znajomość C++, Linux i Zephyr Project, znajomość interfejsów/protokołów komunikacyjnych: USB, I2C, I2S, SPI, CAN, TCP/IP, BLE,LoRa, znajomość frameworków: Google Test, Google Mock, Ceedling, Ztest, doświadczenie w używaniu narzędzi do automatycznego testowania oprogramowania/urządzeń, doświadczenie z Buildroot, Yocto, podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki.

Co możesz zyskać?

  • dogodny typ umowy, i wynagrodzenie na poziomie do 240.000 zł rocznie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pracę w małym zespole w którym będzie Ty, tester manualny i programista testów automatyzujących,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje angielskiego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • brak dress codu ;),
  • przestrzeń na samorozwój i eksperymentowanie,
  • szkolenia wewnątrzfirmowe i mentoring.

KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!