Embedded Engineer (mid or team lead)

Tychy

Tychy

Naszym klientem jest jeden z największych dostawców w zakresie rozwiązań i usług elektroinstalacyjnych  na arenie międzynarodowej.

Poszukujemy do doświadczonego zespołu Embedded Engineera, który dołączy do teamu rozwijającego oprogramowanie wspierające dla instalacji elektrycznych!

Jeżeli pragniesz stabilizacji zawodowej, świetnie odnajdujesz się w międzynarodowym środowisku, a także lubisz zdobywać nową wiedzę oraz dzielić swoim doświadczeniem to koniecznie zaaplikuj!

Miejsce Pracy

Tychy - model hybrydowy.

Wynagrodzenie

Mid 12.000zł -16.000 zł UoP

Team Lead do 18.000 zł UoP

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie Embedded Software,
  • Utrzymywanie i ulepszanie istniejącego już oprogramowania,
  • Code review,
  • Tworzenie testów jednostkowych jak i testów integracyjnych
  • Tworzenie planu rozwoju oprogramowania oraz zarządzanie zespołem (Team Lead)

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej rocznego (Mid) lub powyżej 5-ciu lat (Team Lead) doświadczenia  w tworzeniu oprogramowania Software i/lub robieniu testów jednostkowych bądź integracyjnych
  • Znajomości C, C++, RTOS, STM32,
  • Umiejętności pracy z GIT, ALM (Azure DevOps), mile widziane: CI,
  • Znajomości metodologii Scrum/Agile,
  • Angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Współpracy z teamem i dokładności,
  • Wykształcenia wyższego z kierunków technicznych,
  • Mile widziane: znajomości standardów KNX.

Co możesz zyskać?

  • Wynagrodzenie na poziomie 196 000-216 000 PLN w skali roku,
  • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży w oparciu o Umowę o Pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • Atrakcyjne benefity(m.in. system premiowy, szkolenia, zajęcia językowe, prezenty świąteczne)
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych podróżach służbowych (Francja).

KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!