C++ Developer

Wrocław

Praca zdalna

Popularna amerykańska platforma handlowa poszukuje doświadczonego C++ Developera,, który wesprze ich załogę.

Zespół do którego dołączysz jest odpowiedzialny za tworzenie podstawowych usług i bibliotek stanowiących podstawę platformy transakcyjnej nowej generacji, obejmującej wycenę i handel w wielu klasach aktywów.

Projekty mają charakter green field, dzięki czemu jest to świetna okazja do zdobycia cennego doświadczenia i zmierzenia się z ciekawymi

wyzwaniami.

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

30.000 - 35.000 PLN netto B2B /mies.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pracuj w środowisku C++ na platformach Windows i Linux,
  • Ulepszanie i utrzymywanie backendu serwerów wykorzystywanych w aplikacjach handlowych działających w czasie rzeczywistym,
  • Udział we wszystkich fazach cyklu życia projektu,
  • Współpraca z zespołami kontroli jakości i wsparcia w rozwiązywaniu problemów pojawiających się na etapie tworzenia i testowania.

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5 lat doświadczenia z C++ (C++ 17 lub nowsze; koncepcje, struktury danych, wzorce, szablony, programowanie wielowątkowe)
  • Wykształcenia wyższego z informatyki bądź pokrewnej dziedziny lub adekwatnej wiedzy technicznej,
  • Umiejętności w zakresie programowania strukturalnego i OO,
  • Doświadczenia w pracy z systemem kontroli wersji (np.GIT);
  • Znajomości Python lub innego podobnego języka scryptowego;
  • Umiejętności komunikowania się na wszystkich poziomach IT i z różnymi  jednostkami biznesowymi,
  • Zdolności identyfikowania problemów krytycznych i ich rozwiązywania,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Efektywnej pracy samodzielnej oraz zespołowej.
  • Mile widziane: doświadczenie w tworzeniu aplikacji rozproszonej od podstaw, wiedza z zakresu finansów(Fixed Income), znajomość protokołów komunikacyjnych, programowanie sieciowe.

Co możesz zyskać?

  • Wygodę pracy zdalnej w domowym zaciszu,
  • Wynagrodzenie na poziomie 360 000- 420 000 PLN w skali roku,
  • Bezpłatna opiekę zdrowotną
  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole,
  • Okazję do poszerzania wiedzy w ramach budżetu szkoleniowego i podczas konferencji branżowych,
  • Zwrot kosztów na sprzęt,
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach integracyjnych(Londyn, Nowy York)

nr KRAZ 19622

Znasz kogoś, kogo może interesować ta oferta? A może wydaje Ci się ciekawa? Udostępnij w mediach społecznościowych!